Porady online

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Świerczewska oferuje również porady prawne w formie elektronicznej, gdzie za pośrednictwem Internetu mogą Państwo zlecić Adwokatowi np. opracowanie pisma, opinii czy umowy.

  1. Należy wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na stronie Kancelarii, podając dane kontaktowe oraz precyzyjne zapytanie bądź wysłać maila na adres biuro@kancelariarzeszow.pl.
  2. Kancelaria w mailu zwrotnym prześle wycenę otrzymanego zlecenia, poinformuje o przewidywanym terminie wykonania usługi. Kancelaria może zwrócić się do Klienta o przesłanie dodatkowych dokumentów lub informacji koniecznych do wykonania zlecenia.
  3. Kancelaria ma prawo odmówić wykonanie zlecenia.
  4. Jeśli wysokość wynagrodzenia zaproponowanego przez Kancelarię zostanie zaakceptowana, Klient dokona przelewu na konto Kancelarii.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku, Adwokat przystąpi do realizacji zlecenia.
  6. Klient otrzyma zrealizowane zlecenie na podane przez niego konto mailowe.
  7. Po wykonaniu usługi Kancelaria wystawi fakturę VAT zgodnie z danymi klienta i prześle ją na konto mailowe.
  8. Udzielona porada prawna online nie jest równoznaczna ze zleceniem prowadzenia sprawy i nie obliguje Adwokata do działania w sprawie.

Z pewnością porady prawne online są usługą bardzo wygodną i umożliwiają rozwiązanie palących problemów bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy bezpieczeństwo współpracy za pośrednictwem Internetu. Oferujemy Państwu szeroki zakres zagadnień oraz szybki kontakt. To propozycja, z której korzystają nie tylko mieszkańcy Rzeszowa, ale również innych miast.